Biz kimiz?

Yarının teknolojisiyle
bugün tanışın!

1996 yılında kurulan Senkron Tech, geliştirdiği teknolojik ürünler ve yarattığı markalarıyla yaşamın birçok alanında paydaşlarını geleceğe hazırlayan, onların sadece bugünün değil geleceğin de ihtiyaçlarını karşılamasını sağlayan bir teknoloji şirketidir. Paydaşlarının sorunlarını ve ihtiyaçlarını inovasyonla çözen Senkron Tech, onları bir sonraki adımda nelerin beklediğini bilir ve ürettiği çözümlerle onları yarına hazır hale getirir. Wellness, tesis/site/apartman yönetimi, otomotiv, kargo/teslimat ve diğer birçok sektör için geliştirdiği çözümlerle paydaşlarını zamanın ötesine taşır.

 

Senkron Tech şirketinizi geleceğe hazırlar!

Senkron Tech bugüne kadar alanında hep ilklere imza atmış; Türkiye’nin ilk site ve tesis yönetimi yazılımı Senyonet’i, Türkiye’nin ilk akıllı kargo dolabı Kargopark’ı ve dünya çapında 400’den fazla tesisin kullandığı wellness yönetim yazılımı Flyby’ı geliştirmiştir.

Senkron Tech

Senkron Tech, Türkiye’nin teknoloji ve inovasyon ihraç eden ülkeler arasında en üst sıralarda yer alması sorumluluğunu taşıyarak kendisini sürekli geliştirir.

Geliştirdiğimiz çözümler uluslararası standartlara uygun, müşteri memnuniyetini ilke edinen ve sürdürülebilirliği hedefleyen yapıdadır.

Vizyonumuz

Değer katabileceğimiz stratejik sektörlerde, yetkin kadromuzla müşterilerimizin sürdürülebilir gelişimine katkı sağlayan, rekabet avantajı kazandıran, süreçleri çağdaş ve yenilikçi yönetim ilkelerine göre yapılandırabilecek teknoloji ürünleri tasarlamak ve müşteri odaklı yaklaşımı koruyarak inovasyonlarımızı çözümün bir parçası olarak gören hem yerel hem de küresel çaptaki kuruluşlara hizmet vermek. Hizmet verdiğimiz firmaları rekabette bir adım öteye taşımak.

Misyonumuz

Sektörel teknolojiler konusunda sahip olduğumuz bilgi birikimini derinleştirerek, entelektüel sermayemizin öneminin bilincinde bir yönetim anlayışı ile Ar-Ge ve inovasyon yönü güçlü, çözüm geliştirdiğimiz sektörlerde standartları belirleyen global bir oyuncu olmak.

 

 

Marka Değerlerimiz

Meraklıyız

Gelişimimizi sağlayan yegane şey
her şeyin daha iyi bir versiyonu olabileceğine dair dinmeyen meraktır.

İlericiyiz

İlgili sektörün ve teknolojinin bir sonraki
aşamasıyla uyum içinde olmayı önceliklendiririz.

Adaptif Çeviklik

Dönüşümün gerektirdiği çeviklik ve
adaptasyon yeteneklerimizi geliştirir.

İyimseriz

İyi ve doğru olana odaklıyız. Sektöre ve
insanlara fayda sağlamak bizim asıl amacımız.

Kurumsal Değerlerimiz

 

 

Güvenilir

Ürün ve markalarımız güveni tesis eder. Arkasında yirmi beş yılı aşkın mühendis özeni ve dikkati vardır.

Başarılı

Sorunlara getirdiğimiz çözümler ve yenilikler başarıyı destekler.

İlerlemeci

Hep önümüze bakarız. Gelişir ve bir sonraki adımı düşünerek inovasyonlar yaparız.

Yenilikçi

Yeni şeyler konuşmak ve yeniliklerle insanların hayatında var olmak isteriz.

Öngörülü

Gelecek öngörümüz sayesinde sorunlar ve gelişim alanlarına dair ileri görüşlü adımlar atarız.

Ekibimize Katıl

Paydaşlarını yarının teknolojisi ile bugünden tanıştırmak istiyorsan, başarı senin de odağındaysa, İlerlemeci bir yapıya sahipsen, güvenilir bir ekibin parçası olmak istiyorsan, yenilikçilik senin için de vazgeçilmezse, öngörülü bir ortamda gelişim alanlarına odaklanmak istiyorsan