m
About Factory

Pellentesque habitant morbi tristique ore senectus et netus pellentesques Tesque habitant.

Follow Us On Social

Aşağıda, Senkron Yazılım’ın iştiraki olduğu tüm girişimleri bulabilirsiniz. Detaylı bilgi için web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

havlumat

Havlumat Havlu Takip Sistemi

Havlumat, havlulara yerleştirilmiş yıkanabilir çipler sayesinde resort oteller, spor salonları, aquaparklar gibi işletmelerdeki havluların takibini sağlar. Havlu kayıplarını %100’e kadar önler, bu sayede havlu ve yıkama maliyetlerini düşürür. Ekstra kullanımları ücretlendirme imkanı sunarak, daha karlı bir işletme olma yolunda yardımcı olur. Detaylı bilgi için web sitesini ziyaret edin.

lapis

Lapis Spor Salonu

Yazılımı

Lapis Spor Salonu Yönetim Yazılımı, fitness, spa, stüdyo, aquapark gibi işletmelerin yönetim sürecinde yöneticilere yardımcı olmak için geliştirilmiştir. Bünyesindeki birçok yönetim ve raporlama aracı sayesinde yöneticilerin daha etkili bir yönetim ortaya koymasını sağlar. Lapis ile ilgili detaylı bilgi için web sitesini ziyaret edin.

senyonet

Senyonet Site Yönetim Programı

Senyonet, site, rezidans ve tesislerin yönetim sürecini ve operasyonların takibini kolaylaştırmak için geliştirilmiş bir yönetim yazılımıdır. Finans, operasyon, bütçeleme, aidat takibi gibi birçok özelliği bünyesinde barındırmakla beraber, yöneticilere okuması kolay raporlar da sunarak güncel durum hakkında bilgi verir. Site içerisindeki tüm operasyonların zamanında gerçekleştirilmesini sağlayarak site sakinlerinin memnuniyet düzeyini arttırır. Senyonet ile ilgili detaylı bilgi almak için web sitesini ziyaret edin.

kargopark

Kargopark Ortak Kargo İstasyonu

Kargopark, toplu yaşam alanları, üniversite kampüsleri, ofis binaları ve açık alanlara kurulabilen, kargo teslim alımını self servis hale getiren bir ortak kargo istasyonu çözümüdür. Kargo sahiplerinin, gün ve saat ayrımı olmaksızın, kargolarını diledikleri zaman 7/24 güvenlik kameraları ile izlenen ortak kargo istasyonundan teslim alabilmelerine olanak sağlar. Kargo teslim alımında evde olma zorunluluğunu ortadan kaldırır, teslim edilemeyen kargolar için şubeye gidilmesine gerek kalmaz. Kargopark, kargo süreçlerinde firmalara ve kullanıcılara büyük kolaylık sağlıyor. Kargopark ile ilgili detaylı bilgi için web sitesini ziyaret edin.