m
About Factory

Pellentesque habitant morbi tristique ore senectus et netus pellentesques Tesque habitant.

Follow Us On Social

Lapis Online Satış Yönetimi Modülü

Lapis Online Satış Yönetimi Modülü

 

Spor Salonu Yazılımı Lapis’ten yeni modül!

Lapis Online Satış Yönetimi ile artık her şey çok daha kolay ve hızlı. Siz sadece isteyin, Lapis sizin yerinize işletmenizi yönetsin.

Lapis Pro Rata üyelikler ile “ödeme planı oluşturmadan” üye sözleşmeleri her ay otomatik olarak yenilenir; sizin belirlediğiniz günlerde üyelerinizin kredi kartlarından otomatik olarak tahsil edilen tutarlar otomatik olarak banka hesabınıza aktarılır.

Tahsilatı yapılamayan üyelere bilgi mesajı gönderilir ve turnikelerde uyarı verilir.

Lapis ile üyelik sözleşmeleri elektronik olarak yapılır. Üye e-posta adresine gelen sözleşmeyi bir dokunuşla onaylar.

Üye dilerse, üye portalı üzerinden onayladığı sözleşmeleri görebilir ve üyelik iptal talebi başlatabilir.

Lapis Elektronik sözleşme onayı ile yazıcı sarf maliyetleriniz, matbaa süreçleriniz ve arşivleme maliyetleriniz ortadan kalkmış olur.

Üyeliklerinizi ve paketlerinizi artık müşterilerinizin kredi kartı limitlerini engellemeden otomatik olarak Lapis ile her ay tahsil edebilirsiniz. Bu sayede artan müşteri memnuniyeti ile satışlarınızı da artırabilirsiniz.

Lapis’in ”indirim kuponu” özelliği ile ister üyelik ister hizmet satışlarınızda, kişi ya da gruplara indirim kuponları oluşturarak, satış çeşitliliği yaratabilirsiniz.

Üyeleriniz bu kuponları online alımlarında ya da tesiste yaptıkları işlemlerde kullanabilir; bu sayede Lapis indirim yönetimini sizin için yapmış olur.

Lapis’in online üyelik takibi özellikleriyle üyelerinizi memnun edin, satışlarınızı arttırın.

Lapis hakkında detaylı bilgi almak ve tesisinize Lapis kurulumu yaptırarak müşterimiz olmak için lütfen butona tıklayın.