m
About Factory

Pellentesque habitant morbi tristique ore senectus et netus pellentesques Tesque habitant.

Follow Us On Social

Rezervasyon Programı: Lapis

Rezervasyon Programı: Lapis

 

lapis rezervasyon

Yaşamın her alanında olduğu gibi fitness ve spa sektöründe de akıllı sistemler tercih ediliyor. Sağlıklı yaşam felsefesini benimsemiş olan herkesin özellikle de büyük kentlerde tercih ettiği spor salonu, otel, stüdyo, pilates salonu ve Spa merkezi gibi tesislerde de bilişim alt yapısının iyi şekilde kurulması artık son derece önemli. Bir online rezervasyon programı olan Lapis, tesisler için sunduğu çözümlerle verimliliği ve sorunsuz rezervasyon süreçlerini garanti ediyor.

Lapis; fitness, pilates, spa gibi çeşitli hizmetler sunan spor ve sağlıklı yaşam merkezlerinde rezervasyon bakımından yaşanabilecek aksaklıkların hem işletme hem de müşteri yönünden önüne geçen bir yazılım sistemi. Sistem sayesinde spa rezervasyonu, stüdyo rezervasyonu online olarak yapılabiliyor ve tesis tarafından da süreç daha kolay takip edilebiliyor. Online rezervasyon programı Lapis’in çalışma prensipleri şöyle:

*Sağlıklı yaşam ve spor odaklı (Fitness, Spa, golf tesisleri, su parkları, stüdyo vs.) işletmelere uygun yazılım çözümleriyle tesis yönetim sürecini güçlendiriyor.

*Spor ve Spa işletmelerinin verimliliklerini arttırıyor.

*Müşteri memnuniyeti ve sadakati sağlıyor.

*Tüm rezervasyonlar problemsiz olarak programlanabiliyor.

*Müşterilerin devamlılığı takip edilebiliyor.

*Müşterilerin hangi hizmetlerden daha sık faydalandığı izlenebiliyor ve ihtiyaçlarına göre inovatif fikirler geliştirilebiliyor.

*Çalışan verimliliği artıyor.

*Lapis fonksiyonel bir yazılım sistemi olarak pek çok kurum ve tesiste efektif şekilde çalışabiliyor. Müşterilerin kullandığı muhasebe, otel yazılımları ve ödeme sitemi gibi farklı uygulamalarla da herhangi bir sorun olmadan entegre olarak çalışabiliyor.

*Lapis Mobil uygulaması ile üyeler diledikleri işlemi cep telefonu ve tablet gibi akıllı tüm cihazlarından gerçekleştirebiliyor. Mobil uygulama üzerinden diledikleri paketi satın alabildikleri gibi kendileri için oluşturulmuş özel çözümleri inceleyebiliyor.

Lapis, online üyelik satışıyla da pek çok avantaj sunuyor. Bu sistemle dileyen herkes web sitesi kanalıyla üyelik satın alabiliyor veya mevcut üyeliğini yenileyebiliyor. Üyelik bedelleri her ay düzenli olarak sistem tarafından tanımlanmış kredi kartları üzerinden tahsil edilirken, müşterilerin her defasında siteme giriş yapmasına gerek kalmıyor. Lapis hem işletme hem de müşteri kanadında zamandan kazandırıyor, bütçe koruyor ve sağlıklı yaşamı akıllı çözümlerle destekliyor.

Lapis hakkında detaylı bilgi almak ve tesisinize Lapis kurulumu yaptırarak müşterimiz olmak için lütfen butona tıklayın.