m
About Factory

Pellentesque habitant morbi tristique ore senectus et netus pellentesques Tesque habitant.

Follow Us On Social

Yoga Stüdyo Yazılımı

Yoga Stüdyo Yazılımı

 

Günümüzde pek çok insan, fiziksel egzersiz için yoga yapıyor. Yoga aslında bir fiziksel aktiviteden çok daha fazlasıdır. Aslında bu bir ruhsal öğretidir. Yoganın tarihi, M.Ö. 1000-5000 yılları arasında Hinduizm için yazılan Upanishads’a dayanır. Yoga hakkında bilmeniz gereken şey, ruhsal gelişim amacıyla yapılmasıdır. Yogiler geçici benlik yani jiva ve sonsuz benlik yani Brahman’ın birleşmesi için yoga yapar. Yoganın tarihinin bu kadar eski olması tesadüf değildir. Spiritüel gelişim yalnızca çağımızın konusu değildir. Her çağda insanlar, hakikate ulaşmak ve ruhsal arayışı yolunda keşfe çıkmak konusunda meraklı olmuşlardır.

Yükselen Bir Trend: Yoga

Son birkaç yıldır, ülkemizde yoga popüler hale gelmeye başlıyor. Metropollerde yaşayan ve şehrin yorgunluğundan kaçmak isteyen kişiler yoga kursu ve etkinliklerine katılıyor. Nefes yoga, kundalini yoga gibi çalışmalarla hem fiziksel hem de ruhsal olarak iyileşme yaşanıyor.

İstanbul’da bu talebi karşılamaya yönelik olarak yoga stüdyoları açılmaya devam ediyor. Bu açıdan yoga stüdyolarının yeni ve efektif bir iş modeli olduğunu belirtelim. Ne var ki yoga stüdyolarının yönetimi noktasında büyük problemler yaşanıyor. Artan talebi karşılama konusunda yetersiz olan butik stüdyoların, daha verimli ve daha sistematik bir çalışma stilini benimsemesi gerekiyor. Rezervasyon sisteminin kurulamaması, yönetim konusunda ortaya çıkan problemler yoga stüdyolarının maddi anlamda büyük kayıplar yaşamasına neden oluyor.

Lapis Stüdyo Yönetim Yazılımı Sorunlarınızı Çözüyor

Bu tür sorunların ve kayıpların önüne geçmek için özel olarak tasarlanmış Lapis Stüdyo Yönetim Yazılımı, yoga stüdyosu işletmecileri için birçok kolaylık sağlıyor. Lapis yoga stüdyo yazılımı tüm süreçlerinizi etkin ve verimli bir biçimde yönetmenize yardımcı oluyor. Lapis yoga stüdyo yazılımı ile yönetimsel süreçlerinizi daha kolay bir şekilde yapabilir, personel masraflarınızı azaltabilir, üyelik ücreti alım süreçlerinizi kolaylaştırabilir, finans analiz ve raporlamaları daha verimli bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini arttıran, daha iyi organize olmanızı sağlayan ve zaman kazandıran bu yazılım sayesinde kar oranlarınızı arttırmanız mümkün hale gelir. Bu yazılımın mobil uygulamasına üye olan müşteriler, cep telefonları ile haftalık programlara ulaşabilir, kurs satın alabilir ve yoga sınıflarına rezervasyon yaptırabilir. Stüdyo üyeleriyle etkin bir iletişim kurmak için bu yazılım, sizlere ideal hizmetler sunar.

Lapis hakkında detaylı bilgi almak ve tesisinize Lapis kurulumu yaptırarak müşterimiz olmak için lütfen butona tıklayın.