m
About Factory

Pellentesque habitant morbi tristique ore senectus et netus pellentesques Tesque habitant.

Follow Us On Social

HAKKIMIZDA

1996 yılında kurulan Senkron Yazılım, dikey pazarlara yönelik geliştirdiği

yazılımlarla sektörlerin çözüm noktası haline gelmiştir.

BİZ KİMİZ?

Deneyimli ve profesyonel kadro ile hizmet veren
Senkron Yazılım, bulunduğu sektörlerde uçtan
uca çözümler sunmaktadır.

1996 yılında kurulan Senkron Yazılım, geliştirdiği yazılımlar ile sektörün hızla büyümesine uyum sağlayan dinamik bir yapıya sahiptir. Fitness & SPA sektörü ve Tesis Yönetimi alanında ürettiği çözüm, hizmet ve inovasyonlar ile sektörlerin çözüm noktası olarak tanımlanmaktadır.

 

Senkron Yazılım’ın Fitness & SPA sektörü için geliştirdiği Lapis, sektörün ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasitede özel yazılım çözümüdür. Dikey sektörler konusunda 20 yıllık birikimini ve uzmanlığını Lapis ile en üst seviyeye taşıyan Senkron Yazılım, portföyünü her geçen gün yeni ürünler ekleyerek genişletmektedir. Lapis; Fitness, SPA, Stüdyo, Golf Tesisleri, Su Parkları gibi tesislere yönelik uçtan uca entegre özel çözümler ile tesislere güç ve verimlilik katan özel bir yazılımdır.

 

Lapis’in yazılım ve donanım çözümlerine destekleyici bir ürün olan Havlumat, Senkron Yazılım ve Lapis ailesine 2017 yılında katılan, yenilikçi havlu takip sistemidir. Havlumat; otel, gym, yoga stüdyoları, fitness salonları gibi tesislerde, zaman ve maliyet tasarrufu sağlamak için Senkron Yazılım tarafından geliştirilen yenilikçi bir üründür.

 

Tesis Yönetimi sektörü için geliştirilen Senyonet, mülk yönetimi ihtiyaçlarını uçtan uca karşılamaktadır. Senyonet, çok haneli ya da çoklu operasyon gerektiren yapılarda ‘’tek merkezden yönetim’’ ilkesi ile site, ofis, AVM yöneticilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Senyonet ile aidat, muhasebe, bakım ve satın alma işlemlerinizi bir araya getirebilir, yönetim süreçlerinizi sorunsuz ve akıcı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Senkron Yazılım’ın toplu yaşam alanlarına çözüm üretmeye yönelik geliştirdiği Kargopark; site, rezidans ve toplu yaşam alanlarına kurulan, yaşam alanlarının güvenliğini arttırmaya yardımcı, kargo teslim alımını self servis hale getiren, zaman ve maliyet sorunlarına karşı oluşturulan 7/24 kamera sistemi ile izlenilebilir, ortak kargo istasyonu çözümüdür. Yenilikçi teknolojisi ile toplu yaşam alanlarına konfor sağlar.

 

Deneyimli ve profesyonel bir kadro ile hizmet veren Senkron Yazılım, sunduğu çözümleri bir süreç olarak ele almakta ve bu süreci daha etkin, güvenli hale getirmek için uygulanabilir, kullanılabilir, karşılanabilir ve yönetilebilir çözümler sunmaya büyük özen göstermektedir.

VİZYONUMUZ & MİSYONUMUZ

 

 

Sektörel yazılımlar konusunda sahip olduğumuz bilgi
birikimini derinleştirerek, entelektüel sermayemizin
öneminin bilincinde bir yönetim anlayışı ile ar-ge ve
novasyon yönü güçlü, çözüm geliştirdiğimiz sektörlerde
standartları belirleyen global bir oyuncu olmak.

 

VİZYONUMUZ

 

 

Değer katabileceğimiz stratejik sektörlerde, yetkin
kadromuzla müşterilerimizin sürdürülebilir gelişimine katkı
sağlayan, rekabet avantajı kazandıran, süreçleri çağdaş
ve yenilikçi yönetim ilkelerine göre yapılandırabilecek yazılım
ürünleri tasarlamak ve müşteri odaklı yaklaşımı koruyarak
yazılımlarımızı çözümün bir parçası olarak gören, hem yerel
hem de küresel çapta kuruluşlara hizmet vermek.

 

MİSYONUMUZ

Sektörel yazılımlar konusunda sahip olduğumuz bilgi
birikimini derinleştirerek, entelektüel sermayemizin
öneminin bilincinde bir yönetim anlayışı ile ar-ge ve
novasyon yönü güçlü, çözüm geliştirdiğimiz sektörlerde
standartları belirleyen global bir oyuncu olmak.

VİZYONUMUZ

Değer katabileceğimiz stratejik sektörlerde, yetkin kadromuzla müşterilerimizin sürdürülebilir gelişimine katkı sağlayan, rekabet avantajı kazandıran, süreçleri çağdaş ve yenilikçi yönetim ilkelerine göre yapılandırabilecek yazılım ürünleri tasarlamak ve müşteri odaklı yaklaşımı koruyarak yazılımlarımızı çözümün bir parçası olarak gören, hem yerel hem de küresel çapta kuruluşlara hizmet vermek.

MİSYONUMUZ

DEĞERLERİMİZ

 Etik yaklaşım ile çalışanlarımıza, müşterilerimize, tedarikçilerimize ve bütün sosyal paydaşlarımıza karşı etik değerleri ön planda tutarak ilişkilerimizi yürütürüz.

 

 Müşteri odaklı hizmet yaklaşımımız ile iç ve dış müşteri ihtiyaçlarını iyi gözlemleyip kaliteli iş üretiriz.

 

 Çözüm odaklı iş modeli ile çözüme giden yolu doğru tespit eder, hızlı ulaşırız.

 

 Esnek organizasyon yapımız ile değişimlere hızlı tepki verir, kolay uyum sağlarız.

 

 Süreklilik ile uzun dönemli, sürdürülebilir başarılar hedefleriz.

 

 Verim odaklı süreç yönetimimiz ile hem müşterilerimizin süreçlerinde, hem kendi süreçlerimizde sürekli verimliliği arttırmak için çalışırız.

ENTEGRE SİSTEM POLİTKAMIZ

Senkron Yazılım, 1996 yılından bu tarafa, dikey pazarlara yönelik geliştirdiği yazılımlarla sektörlerin çözüm noktası haline gelmiştir.

 

Sunduğu çözümlerle işletmelere çeviklik kazandırmayı ve bilişim alanında katma değerli işler üretmeyi hedefleyen Senkron Yazılım, sürekli gelişme felsefesini, bilgi birikimini kullanıcılarla paylaşmayı, kaliteli hizmet vermeyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı ilke edinmiştir.

 

Şirketimiz Kalite ve Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi politikasını aşağıdaki ilkeler etrafında oluşturmuş ve uygulamaya almıştır.

 

  • Kaliteli hizmet sunmak
  • Nitelikli ve motive çalışanlara sahip olmak
  • Verimliliği ve rekabet gücünü arttırmak
  • Etkin ve teknolojik çözümler üretmek
  • Mutlu ve memnun müşteri sağlamak
  • Yasalara, Mevzuatlara tavizsiz uymak
  • Müşterilerimizi ve çalışanlarımızı varlık kaynağı kabul etmek
  • Bilgi ve veri güvenliğini tüm süreçlerde uygulayarak ilgili taraflara gerekli güveni sağlamak
  • Kalite ve Bilgi Güvenliği Yönetim Sisteminin şartlarına uymak ve sürekli iyileştirme sağlamak
  • Tüm faaliyetleri kapsamında olası Risk ve Fırsatları değerlendirmek, sistematik bir şekilde şirketimize önleme kültürünü yerleştirmek

 

Söz konusu yaklaşım ve önceliklerimizi kamuoyu ve diğer ilgi gruplarımızla paylaşmak Şirket personelimizin bu ilkeler etrafında çalışmaları ve bilinçli hareketleri kurulan yönetim istemlerimizin etkinliği açısından son derece önem arz etmektedir.